Asansörlü Nakliyat

Uluhan Asansörlü taşıma ile taşıma imkanları daha kolay hale getirilmiştir. Pek çok Uluhan nakliye şirketleri tarafından kullanılan asansörlü sistem sayesinde eşyaların zarar görmesi engellenmek istenmiştir. Evden eve nakliyat konusunda en büyük sorunların başında yüksek katlı binalara nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Çünkü çok katlı yapılarda eşyaların çıkarılması oldukça güçtür. Bütün eşyaların bu biçimde taşınması hem zahmetli hem de eşyaların zarar görebilmesine neden olabilmektedir.

 

Firmamız eşyalarınızın zarar görmesini önlemek amacı ile asansörlü taşıma sistemini kullanmaktadır. Bu sayede yüksek katlarda bile otursanız eşyalarınız asansör yardımıyla alınarak zarar görmez. Uluhan asansörlü nakliyat hizmetinin en büyük yararlarından birisi de çevrede herhangi bir rahatsızlığa sebep olmadan hızlı ve güvenilir bir şekilde eşyaların taşınmasına yardımcı olmasıdır.

Bu nedenle firmamız nakliye konusunda kendini devamlı geliştirerek asansörlü nakliyatcılık sistemini sürekli bir biçimde kullanarak, nitelikli bir taşıma hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Asansörlü taşıma işleminde kullandığımız asansörler firmamıza aittir.

Uluhan Asansörlü Taşıma Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

Uluhan asansörlü evden eve taşımacılık sistemini kullanan Uluhan Taşımacılık evinizin balkonuna modüler asansörlü nakliyatcılık sistemini kurar. Bu sayede apartmanda bulunan merdivenlerin dar ya da geniş olması veya çok yüksek bir katta oturmanız gibi sorunlar ortadan kalkar.

Bu sistem sayesinde eşyalarınız balkondan çıkarılarak herhangi bir zarar görmeden asansör sitemine yerleştirilerek aşağıya indiriliyor. Eşyaların yeni adresine teslimatında da yine aynı şekilde asansörle nakliyat sistemi kullanılarak eşyalarınızın çıkarılması sağlanıyor. Bu sayede eşyalarınız bir sürü merdiven inip çıkma derdinden kurtuluyor. Özellikle buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi büyük elektronik ürünlerin çok fazla darbe almaması ve sallanmaması, zarar görmemesi açısından bir hayli önemlidir.

Asansörlü nakliyat sistemi sayesinde meydana gelebilecek bütün zararlar ortadan kaldırılıyor. Uluhan asansörlü taşıma fiyatları hizmetini ekstra bir maliyet koymadan sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Daha iyi ve daha nitelikli bir nakliye işlemi için asansörlü sistem olmazsa olmazlardandır. Bu nedenle asansörlü sistem firmamızın sürekli kullandığı bir sistemdir.

Sizlerde nakliye işlemleriniz için asansör sistemi bulunmayan bir nakliye şirketi yerine firmamızı ziyaret etmeniz yerinde olacaktır.

Asansörlü Nakliyat Sistemi Neden Kullanılmaktadır?

Uluhan asansörlü taşıma Uluhan hizmetleri sunan firmamızın amacı sektörde en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan firma olmaktır. Bu nedenle sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinen işletmemiz gelişmekte olan kullanarak eşyalarınızın zarar görmesini önlemek istemektedir.

Firmamız işinde uzman ve tecrübeli personelleri, çalışma prensibi, nakliye sırasında kullandığı ekipmanları ile nitelikli bir taşımacılık hizmeti vermektedir.

Uluhan Asansörlü Nakliyat Fiyatları Nasıldır?

Uluhan asansörlü nakliyat fiyatları normal nakliye fiyatlarından farklı değildir. Asansörlü nakliye sistemimiz firmamızın bir demirbaşıdır. Bu nedenle ekstra bir fiyatlandırma koyulması söz konusu değildir. Zaten bu sistemde ekstradan işçi çalıştırılması da söz konusu olmadığından dolayı maliyetleri arttırıcı bir etkisi bulunmaz. Kapalı kasa mobilya kaplama araçlarımız da yine firmamıza aittir.