Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Eşya ve Yük Taşıma Hizmeti

Günümüzde taşımacılık işletmelerinin sıklıkla kullanmış olduğu hizmetlerden birisi olan sigortalı nakliyat, olmazsa olmazlardandır. Müşteriler, şirketlerin bu hizmeti verip vermediğine de dikkat etmelidir. Çünkü sigorta, eşyaların başına bir şey gelmemesinin teminatıdır.

İnsanlar emek vererek, çalışarak satın aldığı eşyaların zarar görmemesini ister. Bu nedenle bu eşyaları taşımacılık firmasına teslim ederken de içleri rahat etmez. Fakat  Uluhan Nakliyat vermiş olduğu sigortalı lojistik hizmeti ile müşterilerinin bu korkusunu yenmesini sağlar. Firma eşyaları bedellerinin biraz üstünde sigortalayarak, taşıma esnasında doğabilecek her çeşit zarara karşı müşterisinin haklarını korumaktadır. Kırılma, düşme, çizilme ve darbelere karşı müşterinin mağduriyetini önleyen bu işlem, Uluhan Taşımacılık tarafından garantilenmektedir.
SİGORTALI NAKLİYAT NASIL YAPILMAKTADIR?

Sigortalı nakliyat, evvela ekspertiz yapılmaktadır. Uluhan Taşımacılık bir ekspertiz yollayarak eşyaların durumunu inceler ve buna göre fiyat belirleyerek sigorta poliçesi hazırlar. Bu poliçe her iki tarafça imzalanır ve eşyalar da sigortalanmış olur.

Taşınma sürecinde doğabilecek her türlü zarara karşı eşyaları sigortalayan Uluhan Taşımacılık, bu yönü ile müşterilerin güvenini kazanmakta ve adından sık sık söz ettirmektedir. Tüm müşteriler eşyalarını büyük bir gönül rahatlığı içinde firmaya teslim edebilir. Zaten sigortalama yapıldıktan sonra bile hiçbir zarar oluşmayacağı için müşteriler rahat olmalıdır.

Uluhan Nakliyat, eşyaları taşımaya başlamadan önce ambalajlama ve ambalajlama kısmını sıkı tutmaktadır. Bu nedenle zaten eşyaların herhangi bir zarar görmesinin de önüne geçilmiş olur. Kullanmış olduğu nitelikli ve ithal malzemelerle eşyalar, alanında eğitimli çalışanlar tarafından türüne göre ambalajlanmaktadır.

ULUHAN NAKLİYAT HEP SİZİN YANINIZDA

Alanında tecrübeli kadrosu, geniş ve korunaklı araç filosuyla nitelikli en son teknoloji ekipmanı ile adından söz ettiren ve sektörde önemli bir yerde bulunan Uluhan Nakliyat, fark yaratmaktadır. Eğer sizler de eşyalarınızı hızlı, güvenilir ve sigortalı bir şekilde taşımak istiyorsanız; firma ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.