Ücretsiz Ekspertiz

Nakliye piyasası hızla gelişmekte ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için bedava dağıttığı expertiztiz hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz expertiztiz hizmeti ile nakliye işletmesinden yönlendirilen bir kişi sizleri ziyaret eder. Taşınacak eşyaların büyüklüğü, ağırlığı ve miktarına bakar. Yapılan incelemeler sonucu ne kadar araç gerekeceği ve çalışacak personel sayısı belirlenerek taşıma maliyeti çıkarılır. Uluhan Taşımacılık tarafından bedava dağıttığı olarak sunulmakta olan bu hizmet sayesinde adresinize gelerek sizlere maliyet bedeli bildirilmektedir.

İşletmemiz nakliye konusunda kendisini devamlı geliştirmekte ve daha iyi hizmet verebilmek için müşteri beklentileri dikkate alınmaktadır. Ekspertiz hizmeti tam da bu nokta da meydana gelmiştir.

Sizlerin beklentileri değerlendirilerek bedava dağıttığı olarak sunulmakta olan bu hizmet sayesinde hem taşıma günü herhangi bir problemle karşılaşmazsınız hem de maliyet bedeli önceden belirlendiği için kendisinize uygun olup olmadığını değerlendirebilirsiniz. Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra nakliye gün ve saati belirlenerek işlem sonlanmış olur.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetinin Önemi

Ekspertiz hizmeti nitelikli bir nakliye firmasında sunulması gereken hizmetlerin başında gelmektedir. Çünkü bu hizmet sayesinde taşınacak araçlara uygun aracın önceden belirlenmesi amaçlanır. Bu hizmet sonucu nakliye günü araçla ilgili muhtemel bir aksaklığın önüne geçilebilir. Bunun yanında taşınacak eşyaların büyüklüğüne uygun olarak ambalaj belirlenir ve nakliye günü bu ambalajlar hazır edilir ve eşyalarınız kısa bir süre içerisinde paketlenir.

Ücretsiz expertiztiz hizmeti vermekte olan firmamız sizlere expertiz hizmeti sunacak bir kişiyi yönlendirir. Nakliye öncesi ve sonrasında gerçekleşecek bütün süreç bu kişinin sorumluluğundadır. Ayrıca birkaç araçla hizmet sunulacak ise expertiztiz hizmeti sayesinde araçlar aynı anda adrese ulaşarak nakliye sürecinin aksaması önlenir.

Uluhan bedava expertiz sayesinde eşyalarınız güvenilir ve planlı bir taşıma süreci ile taşınmaktadır. Taşıma sürecinde kullanılan nakliye araçları firmamıza aittir. Araçlarımızın içi mobilya kaplı ve araçlarımız da kapalı kasa araçlar olduğundan, eşyalarınız hava şartlarından ve çeşitli faktörlerden etkilenmeden taşınır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ve Fiyatlandırma

Ekspertiz hizmeti veren taşıma işletmelerinin amacı expertiz tarafından taşıma maliyetinin önceden belirlenerek müşterilerin bilgilendirilmesi amaçlanılmıştır. Ücretsiz expertiz fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunmaktadır.

Eşyaların miktarı ve ağırlığı,

Eşyalar değerlendirildikten sonra gereken ambalaj miktarı,

Eşyaların durumuna göre gereken personel sayısı,

Kırılacak eşyaların miktarı ve paketlenmesi isteği,

Taşıma asansörünün kullanılıp kullanılmayacağı,

Eşyaların taşınacağı adresler arası mesafe,

Taşıma sigortası bedeli kullanılacak nakliye aracı expertiz hizmeti sonucu oluşan nakliye bedelinin belirlenmesinde kullanılan kriterlerin başında gelmektedir.

Nakliye Hizmeti Satın Alırken Ekspertiz Ücreti Ödemeyin

Birçok nakliye firması bulunmakla beraber nitelikli nakliye işletmesinin tercih edilmesi çok önem arz etmektedir. Bazı firmalar expertiz hizmeti için ek ücretler talep etmektedir. Ücretsiz expertiz Uluhan taşımacılık olarak sunduğumuz expertiz hizmetleri için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Kaliteli ve üstün hizmet anlayışla sektörde lider haline gelen firmamız nakliyat hizmeti sunarken sizlerin mutluluğunu birinci planda tutar.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızdan dolayı verdiğimiz expertiz hizmetini bedava dağıttığı olarak sizlere sunmaktayız. Sizlerde nitelikli nakliye ve bedava dağıttığı expertiz hizmetlerinden yararlanmak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Montaj – demontaj ile alakalı yazımızı okumak için tıklayabilirsiniz.